0

Daniel

Kniha Daniel poskytovala v průběhu dějin odvahu a naději věřícím lidem. Její přesně naplněná proroctví působí dokonce i na skeptiky. Na druhou stranu její
mocné poselství častokrát zatemňovaly předsudky a svévolné výklady. S touto knihou je možné studovat celou knihu Daniel verš po verši.

A proč biblickou knihu Daniel studovat i v současnosti? Poselství, které kniha přináší lidem dnes, můžeme shrnout těmito slovy: I v nejtěžších okamžicích dějin světa nebo osobního života mohou mít Boží děti jistotu, že všechno řídí Bůh, který o lidi pečuje. I když se to někdy může jevit opačně, Bůh je přítomný a aktivně vysvobozuje svůj věrný lid v soužení a odsuzuje síly zla. Jeho soud v nebi ovlivňuje běh událostí na světě. 

Kniha vychází ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem ve Studijní řadě edice biblických komentářů Bible pro dnešek. Další knihou vydanou v této řadě je Pláč Jeremjášův. V edici dále vyšly publikace Leviticus, Zjevení Janovo, JozueKazatelMarek

Ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem jsou vydávány i knihy v edici Teologie. V češtině vyšly v této edici knihy Tu se jim otevřely oči...Pokřtěná evoluceDen PáněPříběhy Boží milosti a Kroky ke kázání, slovensky vyšla kniha Boží charakter.  

Cena: 350 Kč
Autor: Zdravko Stefanovic Ukázka z knihy Vazba: tuhá Rozměr: 163 × 238 mm Počet stran: 372 Váha: 0.742 Kg