0

Den Páně

Cílem této knihy je odpovědět na otázku, co o posledních událostech tohoto světa říká Bible. Budeme se snažit objevit a pochopit ucelený biblický pohled na závěrečný soud a události, které se k němu vážou. Soud, tak jak jej představuje Bible, je Boží aktivitou, vedoucí k definitivnímu odstranění zla nejen z našeho života, ale i z celého vesmíru. Události dne Páně vyprávějí povzbuzující příběh o dobrém Bohu. Je zaslíbením pro všechny, které trápí zlo a vše, co přináší. Pro všechny, kteří mají otázky, je den Páně chvílí, kdy přijdou odpovědi.

Kniha vychází ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem v edici Teologie. V češtině dále vyšly v této edici knihy Tu se jim otevřely oči...Pokřtěná evolucePříběhy Boží milosti a Kroky ke kázání, slovensky vyšla kniha Boží charakter.

Ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem jsou vydávány i knihy v edici biblických komentářů Bible pro dnešek Leviticus, Zjevení Janovo, JozueKazatel, Marek a ve Studijní řadě Daniel a Pláč Jeremjášův.

Cena: 280 Kč
Autor: Ján Barna Ukázka z knihy Vazba: brožovaná Rozměr: 148 × 210 mm Počet stran: 256 Váha: 0.341 Kg