0

Marek

Markovo evangelium vzniká jako první v době, která snad více než kterákoliv jiná potřebovala dobré zprávy. Zatímco věřící křesťané trpí pod hrůzovládou císaře, jsou upalováni, trháni zaživa, evangelista Ježíše vykresluje jako muže činu, který prochází židovským prostředím Palestiny prvního století až ke kříži. Autor komentáře – emeritní profesor církevních dějin na Teologickém semináři Andrewsovy univerzity (USA, Berrien Springs, Michigan) – přibližuje tehdejší svět, odhaluje tajemství o Ježíši, která dokážou obohatit hledající mysl a přinést požehnání otevřenému srdci.

Kniha vychází ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem v edici biblických komentářů Bible pro dnešek. Dalšími knihami vydanými v této edici jsou Leviticus, Zjevení Janovo, JozueKazatel, a ve Studijní řadě Daniel a Pláč Jeremjášův.

Ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem jsou vydávány i knihy v edici Teologie. V češtině vyšly v této edici knihy Tu se jim otevřely oči...Pokřtěná evoluceDen PáněPříběhy Boží milosti a Kroky ke kázání, slovensky vyšla kniha Boží charakter.  

Cena: 290 Kč
Autor: George R. Knight Ukázka z knihy Vazba: tuhá vazba Rozměr: 148 × 210 mm Počet stran: 280 Váha: 0.462 Kg