0

Než si řeknete ANO

Na všechny důležité životní změny a etapy se většinou důkladně připravujeme... Do manželství však obyčejně vstupujeme bez jakýchkoliv příprav.

Tato příručka, kterou si mohou snoubenci prostudovat společně, není určena pouze k jednomu rychlému přečtení. Její obsah má přesah do budoucnosti. Pomůže a poradí těm, kteří začínají. Naučí také, jak se o náš vztah starat. Tato knížka však přináší ještě něco navíc – její velká hodnota spočívá v tom, že se díky ní staneme moudřejšími. Uvědomíme si věci, na které bychom obvykle pomysleli až ve chvíli, kdy se ve vztahu objeví napětí nebo konflikt. Harmonie, které společně dosáhneme a kterou si udržíme, bude dobrým základem pro zdravý vývoj našich dětí. Je to velký životní úkol a je dobře, pokud nám při jeho plnění někdo podá pomocnou ruku.

Na pozadí všech poskytovaných rad, návrhů a sdílených základních dovedností nutných pro fungování vztahu je láska a úcta. Autor však ve své knize nabízí více než jen abstraktní vědomosti: soustřeďuje se na praktický život a všestrannými radami přispívá k tomu, aby se manželé lépe poznali. Učí páry společně převzít zodpovědnost za jejich vztah a pečovat o něj.

Publikaci můžeme doporučit především snoubencům, ale důležité informace přinese i těm, kteří se chtějí o svém vztahu něco dozvědět. V knize jsou i úkoly a otázky k zamyšlení. Při společném studiu tak můžeme lépe poznat nejen sebe, ale i svého partnera. 

Cena: 85 Kč
Autor: Gábor Mihalec Ukázka z knihy Vazba: brožura Rozměr: 148 × 210 mm Počet stran: 128 Váha: 0.184 Kg